Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Катеринівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 26424387) був реорганізований і увійшов до складу Кам’янської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Катеринівка
Кам’янський район, Черкаська область

Історія та сьогодення Катеринівської сільської ради

Населений пункт село Катеринівкака розташований на відстані 30 км  на південний захід від районного центру – міста Кам’янка та за 3 км. від залізничної станції Сердюківка.

Населення - 406 чоловік, 273 двори. Сільська рада утворена у 1986 році.

Всього територія сільської ради - 1537,20 га, в т.ч.:

• земель державної власності   -  324,06 га
  • земель комунальної власності    -    51,45 га
  • земель приватної власності   -     1161,68 га

Площа населеного пункту - 362,7 га, в т.ч.:

• державна власність     -           112,23 га
  • комунальна власність      -        34,58 га
  • приватна  власність      -           215,88 га

Село засноване в кінці ХVII століття в урочищі, що було поросле березами, відтак названо Березівка. В кінці XVIII століття воно дісталось донці поміщика Бороздіна Катерині й було перейменовано на Катеринівку.

Станом на 1885 рік у колишньому власницькому селі Телепинської волості Чигиринського повіту Київської губернії мешкало 708 осіб, налічувалось 111 дворових господарств, існували православна церква, школа та постоялий  будинок.

За переписом  1897 року кількість мешканців зросла до 941 особи (471 чоловічої статі та 470 – жіночої), з яких всі православної віри.

У 1927 році в селі організовано сільськогосподарську артіль ім. Ворошилова,  яка розпалась у  1932-1933 роках. У 1934 році в селі організовано ТСОЗ «Новий побут», яке у 1937 році перейменовано на колгосп «Новий побут», яке у 1937 році перейменовано на колгосп «Новий побут», що проіснував до 1992 року, а в 1992 році реорганізовано в колективне сільськогосподарське підприємство КСП «новий побут». У 1999 році КСП «Новий побут» реорганізовано в сільськогосподарський колектив «Катеринівка». У 2000 році  під час розпаювання майна господарство занепало й натомість утворено ТОВ «Катеринівка». На сьогодні в селі діє ТОВ «Олімп».

На даний час на території  сільської ради проживає – 406 осіб. З них жінок – 216, чоловіків – 190, осіб у  працездатному віці – 141, пенсіонерів – 212, дітей віком до 18 років – 69, в тому числі дошкільного віку – 21.

На території сільської ради проживають:

• інвалідів ВВВ                                                            - немає
  • учасників бойових дій  ВВВ                                   - 1  особа
  • учасників ВВВ                                                         - 12 осіб
  • афганців                                                                   - немає
  • чорнобильців 2 категорії                                       -  немає
  • учасники бойових дій на території інших держав    - немає
  • одиноко проживаючих громадян                              - 123 осіб
  • учасників АТО                                                          - 2 осіб

Протягом 2014 року на території сільської ради народилося - 2 дітей, померло - 10 осіб, у 2015 році народилося – 5 дітей, померло - 11 осіб.

Всього на території сільської ради 273 домогосподарство, з них 221 домогосподарств, в яких проживають постійно.

Показники поголів’я, яке утримується  жителями села: ВРХ- 71 голів,  з них корів - 29 голів, свиней - 170 голів,  кіз - 47 голів, кролів - 93 голови,  птиці - 2270 голів, бджолосімей – 61.

Наявність у  населення: автомобілів легкових – 29, вантажних – 3, тракторів – 13, мотоциклів – 7, комбайнів – 2.

Всього радіоточок – 35. Наявність стаціонарних телефонів – 30.   Підключено швидкісний кабельний Інтернет.

Наявність торгівельних закладів на території сільської ради – 3, з них:  змішаних (промтоварних, господарчих) – 3. Наявність поштових відділень зв`язку – 1.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua